sNews is both template independant, and standards compliant, and having only one file means you can redesign your site whenever you want. We are constantly working on sNews development, which means that as new features are added, all you have to do is and install the newer version. Your site and design will not be affected.

Hledam Milenku: Ona Hleda Milence!

Hledám kamarádku pro intimní schůzky i pro jiné příjemné věci. Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Seznamka : Brno - Rande. Nechci bydlet nebo klidně ano, chci být k užitku, vykopu díru, postavím zeď, vyženu krtka k s. Pokud by to nebylo možné, potom z úcty k oběma mužům i k sobě samé stojí za to připustit, že je nutné se rozhodnout a skutečně kroky podniknout. Oba dva muži ve Vašem životě jsou dospělí a ať už to bude jeden nebo druhý, věřím, že si zvládne zařídit svůj život i bez Vás. Své foto zašlu po MMS a vždy pomažu. Hledám milenku Praha, Středočeský kraj - inzerce, koupím. Najde se nekdo kdo ma cas a chut si obcas jen tak si pisnout? Bazar Velmi atraktivní finanční výpomoc. Muž středního věku hledá diskrétní milenku. Hledam hezkou pohodovou divku, ktera by mi udrzovala domácnost. Hledám diskrétní milenku - inzerce, koupím. Před dvěmi lety jsem poznala muže, který byl rozvedený a s kterým jsem si moc rozuměla. Jsem sympaťák, motorkář prý i pohledný 43 let a hledám touto cestou kamarádku s výhodami k občasným diskrétním schůzkám.

Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v hledam milenku, v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v web cam chat, v Praze, oddíl B, vložka 1328 excellentní žena . Já ho mám moc ráda, ale rozvádět se kvůli němu nechci, vím že bychom si spolu rozuměli, ale manželovi nechci ublížit, má mě moc rád.

Hledam Milenku - Erotická Seznamka Ona Hledá Jeho.

Doma jsem zjistila, že má muž milenku. Přestože bydlí daleko, cesta za ním mi trvá až 3 hodiny, vídali jsme se dosti často, někdy i každý týden na sex olomoucky kraj, na 2 dny. Zdravím všechny nezadané muže. Jsem finančně zabezpečený hodný muž. Bazar Hledám perverzní ženu z Prahy. Vášnivé profi masáže Přidán: 04. Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Seznamka - rande. Prostě ženu, která má svůj život, ale chtěla by přidat občasnou schůzku, výlet, popovídat si s někým, nebo si vychutnat vzájemné doteky, či olejovou masáž. K tomu dodává: Ráda bych poznala příjemného, upraveného muže na úrovni. Jsem 35 letý, 184 cm vysoký sportovní vypracované postavy, vysokoškolák. Podmínkou jsou tvé prostory. S manželem jsem se seznámila celkem brzy po rozvodu, byla jsem ráda, že je na , na mě hodný, ale zamilovaná jsem do něj nebyla. Nechci milenku, i když vím, že každý vztah tak začíná, ale nehodlám investovat to vztahu bez výhledu na společnou budoucnost. Je mi 24 let 170cm silnější postavy. Rád bych zde potkal ženu a navázal s ní milenecký vztah.

. 05 Jan 2007 . 10:37

. 07 Jan 2007 . 02:56